Засоби захисту від прослуховування, подавитель диктофонів Ultrason

Номер оголошення 317435

Опис

Купити професійний генератор шуму або ще можна сказати пригнічувач диктофонів,прослуховуючих пристроїв і мікрофонів «Ultrasonic USPD X11» за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині «i-protect»

Цей подавитель дозволяє ефективно блокувати роботу прослуховуючих пристроїв і приладів для негласного знімання інформації. Пристрій працює в двох режимах(генерації звуковий речеподобной перешкоди та ультразвуку), що дозволяє досягти 100% придушення всіх типів "жучків" і диктофонів. В ультразвуковому режимі придушення 11 ультразвукових випромінювачів створюють потужний захист для сучасних високоякісних мікрофонів, тим самим блокуючи запис на диктофон у більшості сучасних стільникових телефонів, професійних диктофонах, а також різноманітних дротових і радиомикрофонах. Оснащений виходом на колонкидля захисту приміщень великої площі і для захисту від лазерного знімання інформації з скла.Прилад обладнаний вбудованим акумулятором, що робить можливим його використання в будь-якому для Вас місці протягом 1 години. З такими характеристиками стає очевидно, що пригнічувач диктофонів та прослуховуючих пристроїв UltraSonic USPD X11 є одним з кращих пропозицій на ринку подавлювача.

Надаємо безкоштовну доставку товару-без передоплати!Професійну консультацію!А також якісний товар за мінімальною ціною!Детальніше по телефону 0677190866

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України