Придбати детектор для прихованих відеокамер, захист від спостереження

Номер оголошення 387273

Опис

BugHunter Dvideo Економ - полегшена версія популярного візерунок прихованих видеокамерBugHunter Dvideo, в якій зменшено кількість додаткові функції і спрощені органи індикація і контролю. Низька ціна, при збереженні професійної якості виявлення і унікально високою дальності дії — до 18 м. За вартістю цей детектор для пошуку прихованих камер наближається до дешевим китайським детекторам, але по ефективності не можна порівняти з ними. Виявляє видеожучки і відеокамери, у тому числі приховані, відключені, дротові і бездротові. Фіксує не радіовипромінювання від працюючої камери, а світлові відблиски, відбиті від лінз, якими оснащені всі об'єктиви відеокамер. 100%-ий захист від прихованих відеокамер і видеожучков!

Дальність дії — до 18 м. Відсутність світлодіодів виявлення камер в ближній зоні. При пошуку відеокамер трохи знизилася "помітність" бліка, але Ви, як і раніше легко, як і з BugHunter Dvideo, знайдете всі заховані видеожучки.

У версії "Економ" замість різних режимів роботи використовується тільки один, але зі спеціально підібраним алгоритмом світіння випромінювачів, який оптимально підходить для роботи в разноосвещенных приміщеннях.
Спрощена індикація заряду акумулятора. У BugHunter Dvideo Економ рівень заряду акумулятора показується за допомогою лише 2-х світлодіодів і ще один використовується для контролю процесу зарядки. Ви не пропустіть момент, коли потрібно зарядити акумулятор детектора, і не опинитеся без захисту від підглядання.

Основне переваги детектора прихованих відеокамер BugHunter Dvideo Економ -дуже висока дальність виявлення.

Дальність виявлення звичайних детекторів становить 2-8 м. В цьому ж приладі застосовані яскраві випромінювачі червоного спектру. Це збільшило дальність виявлення прихованих відеокамер до 18 м (залежить від освітленості приміщення), що перевершує найближчі аналоги приблизно в 2,5 рази.

Безкоштовна доставка і консультація! Для замовлення звертайтесь до нас за телефоном 0677190866 або залишайте свій замовлення на сайті i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України