Повна захист від прослушки, захист від прихованих бездротових камер

Номер оголошення 319869

Опис

Представляємо компактний і функціональний детектор жучків BugHunter micro, який прийшов на зміну моделі "BugHunter Mini", його так само можна назвати цей сканер захованих жучків. Виключно компактний(всього 60х45х6 мм) детектор жучків "BugHunter Micro" обладаетрасширенным до 3500 МГцдиапазоном робочих частот і дозволяє відшукувати аналогові і цифрові шпигунські пристрої, що передають інформацію по радіоканалу. Прилад відрізняється сверхширокимдинамическим діапазоном у 70 дБ, високою чутливістю (не гірше 50 мВ/м) і має 2 режими пошуку. Гранично простий у використанні. Детектор може працювати в двох режимах — "звичайний пошук" і "акустозавязка"*. Перший служить для швидкої оцінки стану ефіру та оперативного попереднього пошуку передавальних пристроїв, другий дозволяє швидко і точно локалізувати закладку (аналогові мікрофони) методом акустозавязки, орієнтуючись на рівень і висоту тону акустичного сигналу. У режимі пошуку детектор споживає струм не більше 30 мА. Це означає, що енергії однієї батарейки типу CR2032 вистачить як мінімум на 10-12 годин безперервного пошуку. Навіть якщо вам доведеться користуватися приладом щодня, елемент живлення не потребує заміни протягом декількох місяців! Детектор має мінімум (всього 4, включаючи кнопку живлення) органів управління, не потребує тонкої попередньої настройки і починає пошук закладок відразу після включення. Для того, щоб максимально ефективно використовувати пристрій, не потрібно ніяких спеціальних знань і навичок, досить просто прочитати інструкцію користувача.

Ми пропонуємо вам по-справжньому якісний і точний прилад,яких на ринку ще не було. Офіційний представник виробника ТМ «BugHunter» на Україні. Безкоштовна доставка товару по Україні! Детальніше по телефону 0677190866 Олександр або на сайті i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України