Не найдорожчий прилад для виявлення прихованих камер

Номер оголошення 307817

Опис

BugHunter Dvideo Економ — це спрощена версія популярного детектора від російського виробника. Але, незважаючи на зменшення ціни, дальність і ефективність виявлення залишилися практично без змін.

Прилад виявляє, цифрові і аналогові, які працюють і не працюють приховані камери. Для цього необхідно подивитися через об'єктив на задній стінці на всі підозрілі місця приміщення.Завдяки потужним червоним випромінювачів потужністю в 280 кандел, максимальна дальність пошуку дорівнює 18 метрів. Це майже в 2,5 рази більше, ніж у дешевих китайських аналогів.Замість вибору режиму роботи, тут використовується один спеціально розроблений алгоритм їх спалахування. Він підходить для приміщень з різною освітленістю.На задній стінці BugHunter Dvideo Економ є індикатор заряду батареї. На відміну від старшої моделі, він представлений трьома світлодіодами замість п'яти, але свою функцію він виконує справно. Вбудований акумулятор контролює температуру під час зарядки, що виключає можливість виникнення проблем з ним.

Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що на відміну від дешевих китайських пристроїв, в яких гарантія рідко перевищує 1 рік, на BugHunter Dvideo Економ надається офіційна гарантія 36 місяців.Безкоштовна доставка по Україні.Гарантійне та післягарантійне обслуговування.Детальніше по телефону 0677190866 або на сайті i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України