Купити цифровий детектор жучків БагХантер 01 з широким диапазоно

Номер оголошення 329367

Опис

Цифровий детектор Bughunter Professional BH-01 – кращий захист від жучків, прихованих бездротових камер, маячків, пристроїв для стеження за транспортом і т. д. Прилад відрізняється професійними якостями, надійністю і простотою у використанні, завдяки чому їм зможе користуватися будь-яка людина без спеціальної на це підготовки.
Bughunter BH-01 для зручності пошуку жучків має кілька режимів роботи, що полегшує процес виявлення і робить його максимально швидким. Детектор знаходить ВСІ види передавальних пристроїв з максимально можливої відстані, при цьому не буде реагувати на працюючі побутові прилади. Він не тільки вкаже про наявність закладки, але і за допомогою нього Ви зможе виявити точне місце розташування прослушки.
Професійна консультацію по роботі детектора жучків і основам пошуку прослушки, безкоштовна доставка по Україні без передоплати, найнижча ціна! Докладніше у наших менеджерів 0973937888, 0663937888 або наш сайт – i4protect.com.ua.

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України