Купити новий детектор жучків БагХантер Рапід

Номер оголошення 334700

Опис

Детектор жучків "БагХантер Професіонал" BH-02 Rapid являє собою недорогий прилад, здатний виявляти ще більше різних шпигунських пристроїв за счетувеличенного діапазону робочих частот (30...4500 МГц). Так само, як і прототип, новинка имеетфильтр GSM-сигналів, що дозволяє шукати шпигунські гаджети навіть при наявності перешкод в ефірі, високі чутливість і динамічний діапазон, забезпечують швидкий і ефективний пошук жучків. Прилад уміє виявляти аналогові і цифрові передавачі, а для більш зручної експлуатації передбачено 3 режими роботи: "Пошук", "Охорона", "Акустозавязка" Перші два забезпечують ручне і автоматичне виявлення стороннього радіопередавача, а останній дозволяє швидко відшукати місце розташування закладки в найскладніших умовах. Динамічний діапазон в 48 дБ робить можливим виявлення як дуже потужних, так і слабких сигналів. Вдосконалений корпус. Детектор виконаний на базі "BugHunter Professional" BH-02 з урахуванням побажань користувача. В результаті, нова модель отримала більш привабливий зовнішній дизайн, поліпшену ергономіку і функціональне управління.

Купуючи товар у нас вам надається безкоштовна доставка товару по всій Україні. Гарантія на товар та післягарантійне обслуговування. Більш детально телефонуйте 0677190866 Олександр

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України