Компактний пристрій від мишей в будинку, проти мурах для кварт

Номер оголошення 378057

Опис

Компактний пристрій «Weitech-WK 0523», є гарним сучасним рішенням, яке дозволить досягти хорошого результату, при цьому споживаючи економічно електроенергію в процесі роботи.Пристрій і чудово справляється слюбыми видами, як настирливих гризунів, так і комах. Живуть гризуни в наших будинках, чудово пристосувалися до способу життя поруч з нами, пристосувалися до отрут, однак до ультразвуку вони не зможуть звикнути. «Weitech-WK 0523»,з легкістю в автономному режимі змусить покинути територію всіх не бажаних гризунів-відвідувачів протягом трьох діб (що потрібно для результативної роботи пристрою). Працює на площі 45 кв. метрів. Для досягнення позитивного результату потрібно не менше 3х діб, як мінімум. Ви не будете обтяжені рассыпанием отрут, до яких гризуни так легко звикають, а також розстановці пасток у важкодоступних місцях. Ультразвукове вплив є найбільш сучасним і досконалим способом впливу на гризунів-шкідників, який змушує їх покинути територію.Живлення від мережі. Країна виробник : Бельгія.

Безкоштовна і швидка доставка товару. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Для замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону 0677190866.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України