Маленький детектор жучків БагХантер мікро

Номер оголошення 332153

Опис

Портативний детектор жучків "BugHunter Micro" — це нова поліпшена версія вкрай популярною і доступною за ціною міні-моделі "BugHunter Mini". Даний прилад не тільки отримав ще більш компактний корпус, але і помітно покращені технічні характеристики, у тому числі розширений частотний і динамічний діапазони, а також найвищу чутливість. Додаткове важлива зміна — заміна висувний антени на вбудовану, що робить експлуатацію приладу більш зручною. Дана модель знаходить "жучки" всіх видів, приховані мікрофони, камери і т. д., повністю відповідає всім стандартам і технічним вимогам і є однозначно кращою в своїй ціновій категорії.

В даному пристрої розширено діапазон робочих частот, який тепер становить 10-3500 МГц, а також збільшено динамічний діапазон в 70 дБ. Прилад створений на базі електроніки повнорозмірною професійної моделі "BugHunter Professional СR-01" зі злегка "урізаним" функціоналом і не такий великий, як у прототипу, дальністю виявлення. При цьому унікальні розміри дозволяють носити детектор з собою практично завжди і скрізь. За розмірами прилад менше кредитної картки! Щоб забезпечити мінімальну вартість "BugHunter Micro", інженери компанії i4Technology розробили оригінальний компактний корпус з вбудованою антеною і написали фірмове ПЗ. При цьому якість виявлення шпигунської апаратури не тільки не зменшилася, а навіть збільшилася! Прилад має 2 режими роботи: "пошук" і "пошук з акустозавязкой". Додаткового режиму "охорона" у даній моделі немає — вона передбачена лише в більш дорогих індикаторах поля в лінійці BugHunter. Тим не менш, "серцем" приладу є все та ж відмінно зарекомендувала себе дорога професійна елементна база від компанії Analog Devices. При цьому для зручності використання висувна антена, яка використовувалася в моделі "BugHunter Mini", була замінена вбудованою в корпус.

Інтернет – магазин «I-Protect» продає тільки якісний і оригінальний товар, що має гарантію та відповідні документи. При купівлі портативного детектора жучків «БагХантер Мікро» у нас ви отримуєте безкоштовну доставку в будь-яке місто, який забажаєте. Гарантія на товар 36 місяців. Більш детально можна дізнатися інформацію по телефону 0677190866 або відвідайте наш сайт i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України