Визначник жучків і камер, сканер захованих пристроїв БагХант

Номер оголошення 304193

Опис

Хочете захистити своє життя і все що в ній здійснюється від вторгнення? Тоді вам потрібно до нас, наш інтернет – магазин «I-Protect» спеціалізується з продажу детекторів жучків і прихованих камер, от і сьогодні ми представляємо вам новинку, детектор жучків і прихованих камер «БагХантер Рапід», який є модернізованою версією професійного антижучка "BugHunter Professional BH-02". Нова модель відрізняється від свого попередника дизайном, а також збільшеним частотним діапазоном в 30...4500 МГц. Вбудований GSM-фільтр дозволяє ефективно працювати навіть в умовах потужних перешкод від вишок стільникового зв'язку. Прилад має три основних режими роботи: звичайний пошук аналогових та/або цифрових "жучків", охорона і пошук з акустозавязкой. Має вбудований GSM-фільтр. Завдяки чому не реагує на перешкоди від вишок стільникового зв'язку. Динамічний діапазон в 48 дБ робить можливим виявлення як дуже потужних, так і слабких сигналів. Вдосконалений корпус. Детектор виконаний на базі "BugHunter Professional" BH-02 з урахуванням побажань користувача. В результаті, нова модель отримала більш привабливий зовнішній дизайн, поліпшену ергономіку і функціональне управління.

Хочете його придбати?Тоді вам потрібно звернутися до нас і зробити замовлення. Надаємо безкоштовну доставку по всій Україні. Гарантія на товар та післягарантійне обслуговування. Більш детально телефонуйте 0677190866 Олександр

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України