Відлякувач на батарейках оптова ціна, проти кротів на город

Номер оголошення 387402

Опис

Ультразвуковий відлякувач щурів, мишей та інших гризунів Град А-500 генерує послідовність ультразвукових хвиль, що впливають на нервову систему тварин, в результаті чого ті покидають місця проживання. Це універсальний по своїм функціональним можливостям прилад. Він розрахований на застосування не тільки проти домашніх шкідників, що мешкають у квартирах і підвалах, але і проти землерийних гризунів, які риють ходи на вашій ділянці. У їх числі кроти, полівки, хом'яки та інші.

Перевагою приладу порівняно з іншими подібними є універсальний тип живлення, як від зовнішньої мережі, наприклад 220 В через адаптер, так і від трьох батарейок AAA, що дозволяє використовувати ультразвуковий відлякувач гризунів Град А-500 в приміщеннях, де немає електрики, а також звільняє господарів від зайвих переживань з приводу пожежної безпеки.

Щоб застосовувати пристрій проти кротів та інших подібних тварин відлякувач поміщається в герметичний целофановий пакет, розташовується безпосередньо в нору (випромінювачем вглиб) і присипається землею. Видаючи звукові і ультразвукові вібрації, він проганяє з ділянки землерийних шкідників на площі кілька сотень кв. м.

Товар сертифікований.Якщо у Вас залишилися питання,ми з радістю на них відповімо телефонуйте О973937888, 0663937888 або відвідайте наш сайт i4protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України