Ефективний прилад відлякує птахів, сучасний птицепуг

Номер оголошення 345762

Опис

«Торнадо ОП.01» ця модель птицепуга дуже ефективна і сучасна. Площа на якій працює даний відлякувач становить 10 соток. Прилад має високу результативність у роботі. Захищає «Торнадо ОП.01» практично будь-які об'єкти, величезні території, плантації, сади, городи, дачі, паркінги, торгові площі. Вообщем скрізь, де присутність птахів не бажано, а площа досить велика. Захисник від птахів «Торнадо ОП.01» чудово справляється зі своїм завданням і на 100 % забезпечить вам спокій від навали пернатих і не тільки, так як даний прилад випромінює 3 види звукових шумів : 1. Голоси хижаків, 2. Звуки воронових, голоси страху і переполоху птахів, 3. Всілякі шуми, постріли рушниці, звуки гучних предметів (дуже ефективні даної групи звуки проти зайців, лисиць, куниць). Важливою характеристикою є те, що дана модель птицеотпугивателя може працювати автономно, від вбудованого акумулятора, час незалежної роботи від електрики становить до 2 діб. биоакустический відлякувач «Торнадо ОП.01» дуже потужний прилад, який постійно видає різні звуки, не дає птахам навіть наблизиться на площу яку він охороняє. Проміжок між спрацьовуваннями можна регулювати. У конструкції «Торнадо ОП.01» передбачено 2 датчика фотоелемента (освітленості), коли настає ніч (темний час доби) прилад автоматично вимикається, при настанні світанку, він заново включається і працює в тому режимі, який був налаштований до сну. Завдяки цій характеристиці , можна сказати, що обладнання дуже економно, енергії споживає всього 12 Ст. Звуковий тиск створюване відлякувачем становить не менше 110 дБ. Повністю безпечний прилад для людей. Застосовуючи прилад захисту від пернатих птахів ви можете бути впевнені в стовідсотковою результативності від навали літаючих шкідників.

Ми продаємо відлякувач птахів «Торнадо ОП.01» за найнижчою ціною 1950 гривень. Купуючи продукцію у нас в інтернет-магазині «I-Protect» ви отримуєте безкоштовну доставку товару, всі ми оплачуємо!!!Вам тільки доведеться заплатити вартість товару і все! Більш детальніше за телефоном 0677190866 Олександр.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України