Засоби захисту від крота, кротоотпугиватель максі сонячний

Номер оголошення 323659

Опис

Хочемо Вам запропонувати найефективніший засіб від крота кротоотпугиватель «Антикрот Максі сонячний», якщо Вашим земельних володінь докучають кроти, ховрахи,капустянки і землерийки, а також польові миші. А от для людини, домашніх тварин і зелених насаджень прилад абсолютно безпечний.

В основі роботи приладу лежить споживання енергії сонця.Використовує елементи живлення, які заряджають відлякувач на сонячних батареях. У ньому розташований також вбудований акумулятор, що дозволяє йому виконувати свої функції в темний час доби за допомогою використання накопиченої раніше енергії.Вгорі відлякувача розташована особлива фотопластина, що рятує Вас від необхідності перевіряти роботу батарейок - власне, інших елементів живлення тут і немає. Пристрій генерує грунтові високочастотні імпульси, які вкрай негативно діють на підземних мешканців (земляних шкідників) з розвитком органів чуття. Вібраційні обурення в ґрунті настільки згубно впливають на органи дотику тварин, що вони змушені залишати навіть уподобані ними раніше місця. Відлякувач має площу дії 800 кв. метрів. Також цей пристрій повністю адаптоване до нашої вуличній температурі і може працювати без додаткового захисту. Корпус приладу водонепроникний та виготовлений з міцного пластику.Гарантійний термін на цю модель—12 місяців. Сама демократична ціна всього 550 гривень.

Надаємо безкоштовну доставку товару,гарантійне і післягарантійне обслуговування.Детальніше по телефону 0677190866 Олександр.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України