Відлякувач від кротів на сонячній батареї,купити

Номер оголошення 305074

Опис

Кроти, вже давно стали небажаними сусідами дачників. Вони риють підземні ходи і ушкоджують при цьому кореневу систему з таким трудом вирощуваних рослин.Ми пропонуємо Вам захистити свою ділянку від земляних шкідників(кроти,миші-полівки,сліпаки,капустянка,землерийка) «АнтиКрот Максі сонячний»-високотехнологічний прилад, принципово нове і екологічно чистий засіб для захисту садових і присадибних ділянок від кротів і їм подібних шкідників.

Принцип дії відлякувача будується на тому, що кроти чуйно сприймають будь-які коливання грунту на відстані 15-20 метрів і вважають їх сигналом небезпеки. Саме тому АнтиКрот Максі Сонячний разів у хвилину генерує вібрації тривалістю кілька секунд.Пристрій покриває територію в 800 квадратних метрів. Кроти відчувають тривогу і протягом 1-2 тижнів повністю йдуть з вашого ділянки.Відлякувач оснащений сонячною батареєю і акумулятором і не вимагає іншого харчування.

Гарантійний термін на цю модель—12 місяців

Надаємо безкоштовну доставку товару,гарантійне і післягарантійне обслуговування.Детальніше по телефону 0677190866 Олександр.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України