Від крота, від мишей полівок, від земляних гризунів купити отпугива

Номер оголошення 317339

Опис

«АнтиКрот Максі сонячний» новітній відлякувач кротів з високою потужністю і ефективністю. Якщо ви бажаєте придбати оптом даний прилад, наші менеджери зроблять знижку вам і всі умови для цього.

Ультразвуковий відлякувач призначений для боротьби з кротами,захисту від їх руйнівної діяльності садових ділянок,городів,газонів або квіткових клумб.Випромінювання, які видає прилад подають для кротів сигнал небезпеки,саме тому кроти намагаються якомога швидше покинути територію, на яку поширюється ультразвук.Один відлякувач здатний ефективно працювати на площі до 8 соток.Він абсолютно безпечний для рослин,підземних корисних комах і черв'яків.Прилад водонепроникний і сконструйований для використання на відкритих ділянках.Засіб від кротів-запорука високого врожаю.

Для кожного приладу йде повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Гарантія.Детальніше по телефону 0973937888, 0663937888 або на сайті

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України