Номер оголошення 336471

Опис

Град А 1000 ПРО це портативний пристрій, яке відлякує гризунів. Крім них, цей апарат здатний відлякувати комах. Рівень випромінювання, що виходить від апарату, абсолютно безпечний для людини. Прилад буде показувати відмінні результати протягом всієї його роботи.Площа яку може охоплювати відлякувач становить 1000 кв. метрів. Справа в тому, що тварини не можуть звикнути до його сигналом з-за постійної зміни частоти, на якій працюють випромінює сигнали. Апарат розрахований на 4 режиму роботи, які можна налаштувати вручну. Напрямок випромінювання — круговий. Його величина — 110 Дб. Це найвищий межа безпечного для людини випромінювання. Виріб поширює звукові сигнали на території 1 кв. км. Має 4 потужності потоку. Крім звукових хвиль, апарат забезпечений функцією світлового випромінювання. При бажанні вона може бути відключена. Град А-1000 ПРО живиться від електричної мережі 220 В. Діапазон температур, в якому він здатний функціонувати, досить широкий— -30-+40 градусів. Корпус апарату виготовлений з пластику, але він володіє великою ударною міцністю. Принцип роботи апарату заснований на випромінюванні їм ультразвукових хвиль, що генеруються в широкому частотному діапазоні. Електромагнітні імпульси діють на нервову систему сірих шкідників, викликаючи у них неприємні відчуття, що переходять в паніку. Відчуваючи сигнали, гризуни не можуть перебувати в приміщенні, і намагаються якомога скоріше його покинути. Світлове випромінювання відбувається за алгоритмом, який може бути заданий вручну.

Даний відлякувач Град А 1000 продається оптом і вроздріб у нашому магазині i4protect. У нас найнижчі ціни для оптовиків. Чому у нас найнижчі ціни? Та тому що ми працюємо напряму з виробником, всі сертифікати та гарантійні зобов'язання присутні. Звертайтеся до наших менеджерів та замовляйте товар 0973937888, 0663937888, так само відвідайте наш сайт i4protect.com.ua

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України