Купити відлякувач гризунів Weitech 180, проти на маленьку пл

Номер оголошення 385254

Опис

"Weitech ВК-0180" — це прилад, який максимально простий у використанні і в той же час дієвий прилад. Просто увімкніть його в розетку, і він відразу ж почне випромінювати ультразвук. Людина його практично не помічає, а ось щурів, мишей, тарганів, мурах та інших шкідників стає погано, дуже погано. І чим ближче до відлякувачу, тим гірше. Тому вони намагаються піти від зони дії відлякувача як можна далі і більше не повертаються. Зазвичай ефективність відлякувача видно після його безперервної роботи протягом 72 годин. Максимальна захищається площа 90 м2. Переваги ультразвукового відлякувача відлякувач гризунів, щурів, мишей, тарганів "Weitech ВК -180": Працює безшумно. "Weitech ВК-180" під час роботи не видає в чутному людиною діапазоні ніяких звуків, тому він не завадить Вам відпочивати або спати. Його можна вільно використовувати навіть в приміщеннях, де постійно перебувають люди. Широкий спектр дії — відлякувач "Weitech ВК-180" позбавить ваш будинок практично від усіх видів шкідників, так як він прожене не тільки гризунів (мишей і щурів), але і комах: тарганів, павуків, мурах і т. п. Може працювати як нічник. М'яке зеленувате світіння відлякувача цілком може замінити нічну лампу. Мізерне споживання електроенергії. — прилад можна залишати включеним в мережу 220 В постійно, разом з підсвічуванням!

Для замовлення цього товару Ви можете зателефонувати за телефоном 0973937888, 0663937888 або ж відвідати наш сайт i4protect.com.ua.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України