Номер оголошення 353247

Опис

Купити прилад для відлякування гризунів,зі 100 % результатом дії можете в нашому цілодобовому інтернет-магазині «i-protect»

Велика площа дії – до 400 кв. метрів.Прилад розрахований на кілька режимів роботи: «День» і «Ніч»,що дозволяє його використовувати в житлових і не житлових приміщеннях(склади,ангари тощо). Змінюється малюнок ультразвуку не дозволяє гризунам адаптуватися до при, не втрачає ефективності навіть при дуже тривалому використанні. Ще одним плюсом цього пристроїв є те, що онабсолютно нешкідливий для людей і домашніх тварин.Прилад має найнижчу ціну на прилади з аналогічною площею дії. Ультразвуковий відлякувач «Электрокот-Турбо» не вимагає підготовки до роботи, будь-яких налаштувань і технічного обслуговування.

Надаємо Безкоштовну доставку по Україні без передоплати,Ви оплачуєте лише вартість товару при отриманні.Більш детальну інформацію та консультацію Ви можете отримати за телефоном 0677190866 або на сайті i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України