Купити оптом і уроздріб прилади від мишей, проти щурів для сараю

Номер оголошення 349875

Опис

Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів «Град а 500» захистить Ваше приміщення від гризунів,а земельні ділянки від кротів. Площа дії у нього величезна до 500 кв. м,тому його можна використовувати не тільки в будинку і квартирі,але і у виробничих приміщеннях.

Принцип роботи лежить в ультразвукових імпульсів які впливають на нервову систему шкідників, внаслідок чого вони залишають місця проживання, віддаляючись від джерела звуку на безпечну відстань .Завдяки унікальному звуковому сигналу, не викликає ефекту привыканияу шкідників; безпечний для людини і домашніх тварин.Головною перевагою пристрою є автономне використання,тому можете його встановлювати в зручному для Вас місці,не прив'язуючись до електрики. Широкий діапазон робочих температур від -30 до +85,тому їм можна користуватися цілий рік.

Товар сертифікований.Якщо у Вас залишилися питання,ми з радістю на них відповімо телефонуйте О973937888, 0663937888 або відвідайте наш сайт i4protect.com.ua

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України