Купити Биоларвицид 100 проти комарів, знищити личинки комаро

Номер оголошення 303764

Опис

Знищувач личинок комарів «Биоларвицид -100»являє собою засіб нового покоління для очищення природних зон від личинок комарів. «Биоларвицид -100»є біологічним інсектицидним препаратом з принципово новим методом знищення комарів і кровосисних мошок. У засобі для знищення личинок комарів «Биоларвицид -100» реалізований абсолютно новий підхід у вирішенні зазначеної проблеми. «Биоларвицид -100»володіє високою ефективністю з метою знищення понад 80 видів личинок комарів, у тому числі малярійних комарів, рисових комариків, комарів-звонца та інших.

Де рекомендовано застосовувати засіб для знищення личинок комарів «Биоларвицид-100»:

  • природні зони,

  • водойми,

  • підвали будинків,

  • різні осередки розмноження (невеликі басейни, ставки у дворі, бочки з водою тощо)

Іншими словами,«Биоларвицид-100»призначений для очищення територій, які є "розсадником" комарів. Препарат володіє токсичною дією, яке вибірково спрямоване тільки на личинок комарів, однак при цьому абсолютно безпечний для всіх теплокровних істот: людей і тварин. Крім того, після обробки «Биоларвицидом» водойм або наземних територій, діюча речовина порівняно швидко інактивується. Назва даного препарату говорить нам про його біологічному методі впливу на личинок. Тобто засіб не містить ніякої хімії, тому-то і є нешкідливим для флори і фауни. Таким чином, використовуючи цей знищувач личинок комарів, Ви позбавляєтеся від комах і при цьому не шкодьте ані грунті, ні води. Як показали численні експерименти та апробації даного продукту в різних видах місцевості (водоймище/грунт) препарат починає діяти одразу ж, а необхідний результат спостерігається по закінченні від 2 годин до 1 доби. Після обробки Биоларвицидом знижується чисельність личинок комара на 99% Для більш ефективної боротьби з комарами та ін. комахами рекомендується використовувати «Биоларвицид» в парі з знищувачем комарів. Так ви будете діяти в двох напрямках: очищати місцевість від личинок і вже від дорослих особин.

Для замовлення цього товару Ви можете зателефонувати за телефоном 0973937888 або ж відвідати наш сайт i4protect.com.ua. Доставка товару безкоштовна!

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України