Пастка для комарів Москіто кілер купити оптом, низька ціна для

Номер оголошення 338028

Опис

Комарі можуть легко знайти людину навіть у темряві. Вони відчувають дихання людини (видихуване вуглекислий газ) і тепло, що виходить від тіла людини. Також вони дуже чутливі до ультрафіолетових променів. Використовуючи такі особливості комарів, пастка комах «Москіто кілер» заманює і вловлює комарів, як у світлих приміщеннях, так і в темряві на вулиці завдяки своїй трирівневої системи уловлювання: теплу і визначення довжини хвилі, що виходить від ламп, встановлених всередині системи, а також вуглекислого газу, який виділяється, коли світло від ламп потрапляє на корпус, покритий діоксидом титану.
Комарі потрапляють в пастку через отвори, розташовані у верхній частині пристрою, а потім у сітку-пастку, розташовану в нижній частині пристрою. Як тільки вони потрапляють у сітку, сильний потік повітря, що всмоктує їх і не дає вилетіти назад. Комарі всихають і гинуть.Охоронювана площа 60 кв. метрів
Система уловлювання з повітряним приводом:
Знищувач комарів «Москіто кілер» має запатентовану систему вловлювання ― пластикову перегородку, яка відкривається сильним потоком повітря від вентилятора і закривається пружиною. Коли пастка вимкнена з мережі, що потрапили всередину комахи, не можуть вилетіти назад завдяки пластиковим клапанів.

Переваги:
• Вплив на 96% відомих москітів (комарів та інших крилатих комах);
• Відсутність виділення шкідливих речовин;
• Мінімальне споживання електроенергії;
• Майже безшумний вентилятор з тривалим терміном роботи;
• Можливість використання всередині приміщень та на відкритих майданчиках.

Гарантія на товар 1 рік. Всі привілеї оптової купівлі Ви можете дізнатися у нашого менеджера за телефоном 0973937888, 0663937888 або відвідайте наш сайт i4protect.com.ua

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України