Найкращий захист від гризунів Град 1000 ПРО придбати, відлякувач гри

Номер оголошення 381078

Опис

На сьогоднішній день «Град А – 1000 ПРО» самий потужний, сучасний і максимально ефективний прилад перевірений у реальних умовах. Аналогів у світі просто не існує.

Унікальність приладу полягає в тому, що він однаково ефективно відлякує гризунів (щурів, мишей), комах (бліх, павуків, кліщів, міль тощо) і комарів.Принцип дії «Град А-1000 ПРО» полягає в унікальному потрійному впливі на гризунів: звук, ультразвук і яскраві світлові спалахи. Надпотужні ультразвукові імпульси діють на нервову систему гризунів, викликаючи страх, паніку, бажання віддалиться від пристрою на безпечну відстань. Прилад оснащений дуже потужним випромінювачем ультразвуку, завдяки якому була досягнута найвища площа захисту – 1000 м2!По силі впливу Град А-1000 ПРО не має конкурентів.Безперечною перевагою даного відлякувача є можливість роботи в безшумному режимі. Це дуже зручно у тому випадку, якщо прилад необхідно встановити в приміщенні, де постійно живуть або працюють люди. І відповідно звуковий режим буде заважати. Відлякувач буде діяти майже так само ефективно, але зовсім не завдаючи Вам ніякого занепокоєння.Унікальна неповторювана послідовність ультразвуку виключає можливість звикання шкідників до дії відлякувача.

Придбати «Град А – 1000 ПРО» Ви можете в нашому інтернет – магазині «i-protect».Також можете отримати детальну інформацію по телефону 0677190866 Олександр.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України