Номер оголошення 376569

Опис

Пропонуємо вам купити «ЭлектроКот турбо» — електронний ультразвуковий відлякувач гризунів, призначений для позбавлення від гризунів (щурів, мишей та ін) за допомогою впливу на них акустичними коливаннями різної частоти. Він може бути використаний в побутових і офісних приміщеннях, складах, трюмах кораблів, торгівельних підприємствах, а також у сховищах зерна та інших продуктів.

Для підключення «ЭлектроКота» до електричної мережі використовується блок живлення. Можна використовувати будь-які інші джерела постійного струму напругою 12 В і силою струму не менше 0,15 (наприклад,автомобільний акумулятор). При підключенні приладу для відлякування гризунів «ЭлектроКота» з допомогою доданого штекера з проводом слід мати на увазі, що червоний провід «+», чорний «-» . Підключіть пристрій до мережі в приміщенні, де спостерігається скупчення гризунів. Конструкція «Электрокота» передбачає два режими роботи: «День» і «Ніч». Ці режими включаються кнопкою на корпусі відлякувача «ЭлектроКот».

У режимі «День» (положення клавіші «0») відлякувач гризунів «ЭлектроКот» випромінює акустичні коливання тільки в ультразвуковому діапазоні. Цей режим краще використовувати, коли в зоні дії приладу знаходяться люди.В режимі «Ніч» (положення клавіші «1») відлякувач гризунів «ЭлектроКот» випромінює акустичні коливання в ультразвуковому та звуковому діапазоні. Цей режим більш ефективно впливає на гризунів, особливо пацюків, але його краще використовувати, когдав зоні дії відлякувач гризунів не знаходяться люди.

. Гарантія 12 місяців.Тривалий термін служби,без обмежень.У нас найнижчі ціни на товари.

Безкоштовна доставка по Україні - Ви оплачуєте лише вартість товару при отриманні! Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.Детальніше з т. О677190866 або на сайті i-protect.com.ua

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України