Вологоміри автоматика прилади

Номер оголошення 354243

Опис

Автоматика (кліматконтроль), вологоміри, прилади длялюбых сушарок:деревини, зерна, овочів, фруктів,матеріалів; для коптилен, теплиць, грибниць,зимових садів тощо

Забезпечення високоякісної работысовременного обладнання высокогоуровня необхідна организациявысокоточного контролю всіх егоосновных параметрів і, на основанииэтого, автоматизованого управленияработой устаткування, строго по заздалегідь заданим режимам (параметрами).

Забезпечення високоякісної работысовременных

лесосушильныхкамер, ми встановлюємо полныйнеобходимый комплект відповідних електронних систем, які забезпечують повну автоматизацію роботи сушильної камери в різних режимах, игарантированно забезпечують сушіння пиломатеріалів по 1-2 категорії якості.

Ці жеэлектронные системи можуть автоматизироватьработу та іншого сушильного (і нетільки)обладнання, та забезпечити випуск продукції високої якості - просто будуть задаватися систем другиенеобходимые параметри.

Влагомерыстационарныесканирующие - СИСТЕМИ КОНТРОЛЯИ УПРАВЛІННЯ ВОЛОГОСТІ МАТЕРІАЛУ – ШВЛ– 0,1 (2,0) «УОС» для сушильних камер деревини, зерна, матеріалів та ін.; 20 моделей; діапазон контролю вологості від 0 до 100% в обсязі, на глубину40 мм.; кожен може контролювати 6-8или 14 будь-яких матеріалів; час виміру вологості 1 с; діапазон точності от0,1% до 1-2%; цифрова індикація. Одинстационарный вологомір може работатьот 1 до 24 виносних (до 50 м.) сканирующихтермостабилизированных датчиків –одна система може обслуговувати кілька сушарок (об'єктів) в радиуседо 50 м.

Влагомерыпортативные– для оперативного визначення влажностилюбых матеріалів і повітря (сушильногоагента) в будь-якому місці. Технічні дані ті ж, але працює одним датчиком, закріпленим на корпусі.

Системаконтроля і управління температури ивлажности повітря (кліматконтроль)- РІЛ-0,1(2,0) «УА-Д»:контролює (до 50 м), показує вцифровом вигляді в реальному часу управляє по заздалегідь заданим параметрамтемпературой і вологістю на любихобъектах – в сушилах, теплицях, грибницах,приміщеннях, в зимових садах, басейнах, впромышленных холодильниках. 16 моделейТемпература – нагрівання/охолодження отминус 400Сдо плюс 1000С.Відносна вологість – зволоження/осушениевоздуха від 0 до 100%. Будь-яка точність.

Системаавтоматизации технологическихпроцессов (САТПЛ -0 2(24) – одновременноуправляет согласованнойработой від 2 до 24 будь-яких исполнительныхустройств з будь-яким заданим від 2 до 24 програмами. Всіляке застосування.096-812-33-72,063-720-92-39 l.uaprom.net

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України