Сушильні камери для м'яса риби
Сушильні камери для м'яса риби
Сушильні камери для м\'яса риби
Сушильні камери для м\'яса риби

Номер оголошення 353943

Опис

СУШИЛЬНІ камери і спеціалізовані комплекси (ССКУв - і ССКУг) для високоякісного сушіння м'яса, риби і БУДЬ-яких виробів з них, з урахуванням БУДЬ-їх специфіки і технологій виробництва, випускаються НВК «ЛОЇС».

Основним критерієм ССКУв - і ССКУг - є вища якість сушіння продуктів харчування - ГАРАНТОВАНА возможностьсохранения 92 – 98% ВСІХ цінних і корисних речовин вихідного продукту, висушеної продукції .

НВК «ЛОЇС» розроблені і виробляються универсальтные сушильні комплекси РІВНІ за технологічним можливостям, але принципово різні по конструкції і організації процесу високоякісного сушіння продукції: ССКУв - призначені для сушіння різної продукції, підвішеною в камері вертикально (вирізки, балики, «бруски» м'яса / сала, риба, філе тощо); ССКУг – призначені для сушіння дрібної і середньорозмірної продукції, що розміщується в сушильній камері на піддонах, в горизонтальному положенні: (дрібна (плоска) нарізка м'яса, риби; струганина з м'яса/риби/і пр..., дрібна риба, дрібні частини риби, птиці тощо, напівфабрикати та ін ).

Універсальні сушильні комплекси ССКУв - і ССКУг випускаються вбазовой комплектації під любойэнергоноситель, а так само під конкретне замовлення, з урахуванням всіх технологічних вимог і умов; необхідності,побажань та можливостей замовника...

096-812-33-72, 063-720-92-39l.uaprom.net

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України