Сушильні камери для фруктів та овочів
Сушильні камери для фруктів та овочів
Сушильні камери для фруктів та овочів
Сушильні камери для фруктів та овочів

Номер оголошення 353931

Опис

СУШИЛЬНЫЕКАМЕРЫ, высококачественноебытовое і професійне універсальне обладнання(сушильні камери і комплекси СКУ-60 – 48,0) для овочів, фруктів, трав, грибів, продуктів, материалови пр. виробляються НВК «ЛОЇС» - розробником і виробником, за новими технологіями, з разової завантаженням від (60) 240 кг. до 48тн. Нові конструкторські і технологическиерешения, повний контроль і автоматическоеуправление всіма режимами сушкипозволяют гарантовано забезпечувати високоякісну сушіння будь-яких продуктів: фруктів, овочів, трав, грибів, м'яса, риби.., із збереженням 95 – 99% всіх цінних і корисних речовин свіжих продуктів.

Сушильныекамеры і комплекси СКУ - 60– 48,0 забезпечують полныйконтроль, автоматичне управлениеи жорстке підтримку всіх заданныхпараметров сушіння: Температуру – від 20 до 1200С;Відносну вологість сушильного агента – від 5 до 100%; Швидкість сушильного агента від 0,5 до 20 м/сек., при регулюванні обсягу. Реалізовані нові енергозберігаючі технології.

Сушильні камери можуть працювати на будь-якому енергоносії: ел. енергії, рідкому/твердому паливі, газі, але найчастіше встановлюємо для середніх та великих потужностей теплогенератор – утилізатор відходів ТУЛ – 50 -10000, працює (утилізує/спалює) любыегорючие відходи рослинного походження (біопаливо).

При необхідності в сушильний комплекс може бути вбудований димогенератор, для прикопчивания сушеної продукції:чорнослив, м'ясо, риба...

Изготовлениесушильных камер модульне, панельне або вбудоване у Ваші приміщення при великих потужностях: розробка,проектування, комплектація, спільне виготовлення, технології, супровід. Якість та гарантія. 096-812-33-72,063-720-92-39 l.uaprom.net

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України