Коптильні камери
Коптильні камери
Коптильні камери
Коптильні камери

Номер оголошення 353934

Опис

КОПТИЛЬНЫЕКАМЕРЫ высококачественныебытовые і професійні для холодного, гарячого копчення і універсальні для м'яса, сала, риби, сирів, чорносливу і пр... виробляються НВК «ЛОЇС»- розробником і виробником, за новими технологіями, сразовой завантаженням від 50 кг до 5(10) т. Комплектуються 5 видами димогенераторів, що забезпечують рівний,стабільний і чистий дим необхідної щільності і кількості. Повний контроль і автоматическоеуправление всіма параметрами копчення і тепло - вологості обробки продукту. При необхідності коптильні камери можуть комплектуватися парогенераторами. Можлива робота на будь-яких режимах і енергоносіях, від ел. енергії до відходів рослинного походження (біопаливо). Нові енергозберігаючі технології.

Виготовлення коптильних камер модульне, панельне або вбудоване у Ваші помешкання.Виготовляємо, проектуємо, комплектуємо, виготовляємо самі або спільно з замовником коптильні та сушильні камери і комплекси під його приміщення,площі, бажання і можливості по всій Україні, Росії, СНД, Європі.Якість та гарантія. 096-812-33-72,063-720-92-39 l.uaprom.net

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення України