Номер оголошення 303691

Опис

Одним з найбільш ефективних приладів від нападу злих собак, вважається ультразвуковий відлякувач «Грім-250»-має мініатюрні розміри,тому вважається кишеньковим пристроєм захисту з максимально можливою дальністю дії–до 20 метрів!

Відлякувач собак, сирена і охоронна сигналізація в одному невеликому приладі. «Грім 250» зібрав безліч функцій для забезпечення безпеки здоров'я, майна і життя, використовуючи декілька видів сигналів:1. Ультразвук подається за допомогою двох випромінювачів з тиском 125 дБ, прилад в два рази перевершує по потужності аналогічні прилади.2. Передача ультразвуку супроводжується спалахами світлодіодів для посиленого залякування собак. 3. Сирена,яка поширює голосний звук, на зразок автомобільної сигналізації, для залякування хуліганів і злодіїв. Модель має вбудований акумулятор. Тому вам не доведеться постійно купувати нові батарейки. Заряджати пристрій від розетки 220В.Відлякувач має компактні розміри,корпус з ребристою поверхнею, що дозволяє міцно утримувати його в руці і виключає можливість вислизання.

Ультразвуковий відлякувач « Грім 250» — кишеньковий охоронець з великими можливостями. Купити за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині «i4protect»! Для гуртових покупців діє дисконтна система! Детальніше по телефону О973937888, 0663937888 або на сайті – i4protect.com.ua

Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення Кролевцю та Сумської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення Кролевцю та Сумської області