Сушильні камери для деревини

Номер оголошення 378726

Опис

Сушильныекамеры древесиныи сушильні комплексывысокого якості, профессиональныеи універсальні (на всі породи/розміри),виробляються НВК «ЛОЇС»- розробником і виробником, поновым технологіями, з завантаженням 10 – 100м. куб. пиломатеріалів. Сушарки древесиныгарантировано забезпечують качествосушки по 1 – 2 категорії в стислі терміни– до 5-7 діб, при мінімальному енергоспоживанні. Нова (авторська)технологія високоякісного сушіння пиломатеріалів.

Камери працюють в автоматичному режимі – повний контроль і управління всіма параметрами сушіння. Стаціонарний скануючий вологомір ШВЛ-0,5 «УВ»контролює вологість деревини в 4 точках штабеля безпосередньо в процесі сушіння. Система контролю і управління температурою і влажностьюсушильного агента РІЛ-0,5(2,0) «УБ» автоматическистрого підтримує задані параметри: зволожує/осушує і нагріває/охолоджує сушильний агент. Реверсивностью,об'ємом і швидкістю сушильного агента управляє автоматична система САТПЛ– 2. Завантаження камерполностью механізована. Реалізовані нові енергозберігаючі технології.

Сушильні камери можуть працювати на будь-якому енергоносії: ел. енергії, рідкому/твердому паливі, газі, але найчастіше встановлюємо теплогенератор– утилізатор відходів ТУЛ– 50 -10000, працює(утилізує/спалює) будь горючиеотходы: тирсу, стружку, обрізки, дроваи пр. ТУЛ – 50 -10000, теплової потужності від 50 до 10000 кВт,випускаються: одноконтурними – гріємо повітря, сушильний агент, і двох контурними– гріємо воду, як теплоносій.

Изготовлениесушильных камер модульне, панельне або вбудоване у Ваші помешкання.Виготовляємо, проектуємо, комплектуємо, виготовляємо самі або спільно з замовником сушильні камери і комплекси під його приміщення, площі, бажання і можливості по всій Україні, Росії, СНД, Європі. Якість та гарантія. 096-812-33-72, 063-720-92-39l.uaprom.net


Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення Харкова та Харківської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Allmarket (олмаркет) - безкоштовні приватні оголошення Харкова та Харківської області